| Alle22Alle22 a întrebat:

Ati cumpărat vreodată de pe Wish sau Ali Expres? Sunt nelămurită în legătură cu transportul. Peste cât timp ajunge? Cât plătesc transportul? Vine prin curier sau poştă? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Depinde de produs, de la 15 pana la 1 luna, vine prin posta, te suna ei cand a venit, transportul e gratis!
Succes!

| Alle22Alle22 explică (pentru DOOOPX):

Mulțumesc!

| DOOOPX a răspuns (pentru Alle22Alle22):

Funda? happy

| Alle22Alle22 explică (pentru DOOOPX):

Fundă! ☺

6 răspunsuri:
| Cristea468 a răspuns:

Wish este scam, iar Aliexpres durează cam 1 lună până îți va veni comanda.

| Buburuzescu a răspuns:

Intra pe Facebook:Totul Despre Aliexpress....Si acolo gasesti toate raspunsurile happy
Este cel mai tare grup!