| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, care este diferența între un cercel bărbătesc cu închidere normală și unul cu închidere cu arc? Amândoi necesită,, gaura în urechi"? Și îmi puteți da și mie 1-2 modele? Ofer funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cercel bărbătesc? Dar de când bărbații poartă cercei? Poate bărbații gay, un bărbat normal nu va purta niciodată așa ceva.

| LRS a răspuns:

Cum adica inchidere normala? Din cate stiu eu sunt cei ce ii filetezi si cei cu "arc". Da, pentru amandoua iti trebuie gaura in ureche, modele poti sa cauti pe bijuterii eshop.

Răspuns utilizator avertizat
| vmalex21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e impresia ta, iti recomand sa mai iesi din Romania.Prostia aia cu,, gay,, era prin anii 90'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vmalex21):

Am fost și în alte țări, însă chestia este că, dacă străinii mănâncă un rahat, îl mâncăm și noi pentru ca asa se procedează prin alte tari. Iar ca să fim și noi în trend, procedăm ca ei. Grea mentalitatea unora.