| YukyDream a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unui baiat de ziua lui de nastere?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde ce vârstă are?

| zxzx a răspuns:

1 un ceas
2 un portofel maro
3 o camasa

| WoKy a răspuns:

Un ceas Ben 10 rolling on the floor

| Fatanumarul1 a răspuns:

Ai putea sa ii ei un ceas sau... nu stiu ceva facut de tine ( mereu este mai special ), poti sa ii dai si bani daca nu stii ce sa ii iei sau na nu stiu... depinde ce varsta are si care este genul lui! OK! sper ca va fi de folos! Pup!:*:*winking

| Misspink2000 a răspuns:

O carte, o ciocolata, un urs mareeeeee de plus...Bafta la shopping!

| MhPnr a răspuns:

Un ceas, un tricou eventual personalizat, dar te rog să îmi dai vârsta ca să te pot ajuta mai bine! happy

| YukyDream explică:

Baiatul face 13 ani.