| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul de cumparaturi "wish"?
A cumparat cineva pana acum?
Dati-mi si mie pareri despre el si daca e de incredere.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Produsele sunt ce scrie acolo si vin, binemercic
DAR
calitatea e, execrabila, am un prieten care si-a luat un stick de 2T si un mirco sdcard de 1T, la vreo 7-8$ fiecare si au mers fiecare 2 minute, dupa care orice incercare de scriere se solda cu eroare, formatare si alte balarii nu au rezolvat problema in nici un fel, a facut reclamatie, NU le-a trimis produsele inapoi dar i-au returnat banii

morala, fii foarte, foarte atenta ce iei, in general sunt produse sustrase din China direct de la producator

| mudokins78 a răspuns:

E mai rau ca Alli express.

| Yurisa a răspuns:

E ok, sunt produse ieftine dar recomand sa nu idi iei haine si produse de make-up. Wish e ca Aliexpress. Recomand sa iti iei accesorii pentru telefon, accesorii pentru casa

| Diagn a răspuns:

E ok. Doar că produsele pot ajunge mai târziu decât scrie acolo. Ai o perioada de estimare a livrării și câteodată durează mai mult până ajung. Daca nu ajung deloc poți cere banii înapoi. Eu mi-am luat o husa pentru telefon, o pensula pentru machiaj și niște farduri(fardurile sunt cam praf laughing nu le folosesc, nu sunt de calitate, dar pensula e foarte bună și husa la fel). Deci, te sfătuiesc să nu cumperi produse make up (farduri, rujuri, chestii cremoase etc)

| alfabet258 a răspuns:

Produsele ajung foarte greu, posibil deloc, și sunt de proastă calitate.