| cxwatercolour a întrebat:

Credeti ca m-ar avantaja o tinuta ca aceasta pentru banchet? http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/......215_n.jpg. Am 1, 65 si cam 47 de kg,satena si ochi verzi :-s. Si daca da, unde as putea gasi o "rochie / top " ca acela din poza (IN BUCURESTI). Chiar daca o sa spuneti ca la banchet se merge in rochie, dar nu stiu..Nu prea ma vad eu in rochie >:" Deci, va rog frumos raspundeti-mi :o3 Am nevoie urgenta..banchetul este pe 13 iunie.

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca ai ( sau gasesti de unde sa cumperi) toate piesele din tinuta respectiva... ce sa spunthinking Cred ca vei fi cea mai superba de la banchetbig hug Acum sa-ti vina binebig grin

| nadyank a răspuns:

Buna,

Desi sunt adepta rochitelor un pic mai elegante, cred ca modelul ales de tine este unul foarte deosebit si potrivit (mai ales daca banchetul este intr-un club). Pentru o astfel de tinuta iti trebuie neaparat tocuri destul de inalte deoarece chiar daca esti slabuta este un model ce nu te avantajeaza foarte mult fara tocuri.Ar trebui sa gasesti astfel de model la Breska, Zara, Stradivarius. Succes!

| nadyank a răspuns (pentru nadyank):

Pentru bijuterii deosebite iti recomand www.argintarie.ro :)

| RubyDonnahue a răspuns:

O rochie superba si daca vrei sa gesesti ceva cu adevarat frumos si la un pret bun du-te la Baneasa Mall la magazinul Peek&Clopemberg au cele mai reusite modele de rochii si pantofi (acolo am vazut recent una ce seamana cu cea din poza) Succes!

| cxwatercolour explică (pentru RubyDonnahue):

Si cam cat costa? Ca daca e am sa dau o tura pe acolo cat de curand.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| andrei1996 a răspuns:

Betoana rochia:X Spun pentru ca sunt baiat stiu ce stiu despre fete!:X Gasesteo pe internet! Te ajut eu mai mult daca vrei baga id meu:andreiutzzudumy

| alexandracoroi a răspuns:

E f frumoasa rochita pe care ai gasit-o. poti sa incerci si pe welovecouture. iti alegi ce vrei si ei iti pot face si pe masurile tale..plus:d te simti si ca o mica diva..ca sunt haine facute de designeri romani:X. pupici!

| sma09 a răspuns:

Rochia e suuuper! Am vazut ceva similar cu cea din poza in ZARA, CHANTTAL, Breska si oricum pretul nu depaseste 170 lei! (adica nu costa prea mult)