| Zazon1243 a întrebat:

Hei TPU, cu banii de pe cartela Orange pot achizitiona orice produs sau doar cele de pe site-ul lor?

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

Orange la numerele de telefon care sunt pe PrePay la fiecare reicarcare cu credit Orange ofera credit. Exemplu: la o reincarcare cu 5 euro Orange iti trimite mesaj cum ca 60 euro centi au fost alocati in contul tau ca bonus la cumparare.Maximim de bonus ce se poate acumula este de 200 euro are valabilitate de 2 ani dupa care pierzi acei 200 de la data acordarii lor.In site la Orange sunt informatiile necesare si se poate discuta si cu un consultant online de la Orange daca doriti sa cumparati ceva ajutandu-va de acest bonus cumulat. Orange este actual cel mai bun serviciu de telefonie movila si nu numai din Romania, este flexibil iar facilitatile de incarcare, prepay, etc. sunt rapide si usoare.Bonusul poate fi folosit la ce ste de vanzare pe Orange in magazinele Orange.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Doar nu poți sa ți iei morcovi și ceapa din piață

| Alberto0512 a răspuns:

Se poate cumpara orice dar avand valoare creditului, sau pana la valoarea creditului dar se poate