| maryy3 a întrebat:

cum e Buy Pack? Se scade din prețul unui telefon prețul telefonului? Vreau explicatieee! va rooog! funda

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Se numeste buy back. adica iti "cumpara" telefonul. dar nu iti da pe el cat face, ci un pret mic, merita daca ai un telefon care nu merge stricat. in functie de model iti face o reducere pentru noul telefon intre 50-200 lei. dar ei iti spun cat iti pot da un pret fix si mic, eu te informez ca poti negocia, daca te tii tare poti scate maxim. succes.