| Sooph a întrebat:

Hei, TPU! >:d<
Mi'am dat comanda de papuci de pe eBay vinerea trecuta ( 13 Aprilie ). Cam in cat timp ar trebui sa ajunga avand in vedere faptul ca vin din USA?
Funda! big hug

Răspuns Câştigător
| GiGiSaN21 a răspuns:

Papucii tai vor sosii in 2-3 saptamani avand in vedere ca sunt din USA. Chiar si tenesii de la Converse care sunt din USA ajung in 2-3 saptamani scrie pe site-ul lor.

3 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

@Sooph, eBay este un site de licitatii. Poti cumpara pe eBay un produs de la un utilizator care e din Romania si atunci produsul poate ajunge intr-o zi. Totul depinde de vanzator si metoda de expediere aleasa. Ai mai multe informatii aici : http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

3 zile cu machetuta, cu avionu 6:30 ore