| Alexandra20374 a întrebat:

Deci nu pot sa ma decid între Vans și Nike. Dacă mi-as lua vans as vrea stilul clasic cel negru cu linie albă, și dacă mi-as lua Nike as vrea air force dar nu stiu care e mai fain. Nike air force am mai avut și m-am gândit sa îmi iau vansi dar totuși nu stiu dacă îs chiar așa de faini

Răspuns Câştigător
| Doremifa a răspuns:

Vansii sunt in trend, mai ales daca ai o imbracaminte stilata, ei sunt cea mai buna alegere. Iti recomand sa-ti iei originali chiar daca sunt scumpi, merita

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nike air force deja sunt mega saturati, eu as alege Vans.

| Elena2106 a răspuns:

Ce?

| nitromonkey88 a răspuns:

Vans sunt super ok, dar vine iarna. Iti recomand ceva nike jordan 1 flight 5 sau air jordan 1 retro.Si vand ti-ai putea lua sk-high black, chiar daca au dunga aia alba sunt faini.

| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Vans deoarece daca ai o vaga idee despre moda urbana ai putea face niste outfituri fire. Iti recomand vans.