| Bizzle a întrebat:

Duminica mi-am comandat o tastatura care trebuia sa ajunga marti prin fan courier. Miercuri m-au sunat probabil sa-mi zica, ca vin sami aduca tastatura dar nu am putut raspunde si l-am sunat pe respectivul curier dupa o ora, insa nu mi-a raspuns. Am sunat dupa vreo 2 ore nu mi-a raspuns, mau sunat joi nu am putut raspunde l-am sunat mai tarziu, i-am dat mesaj nimic. Ieri nu ma mai sunat si nici azi, insa eu l-am sunat. Leam trimis un mail si celor de la care am luat tastatura, mi-au spus ca vor verifica cu firma de curierat ce sa intamplat.Pe site scrie ca comenzile ajung in 2 zile si asa e, tastatura e in orasul meu la cei de la Fan insa numi raspund la telefon ca sami aduca odata comanda.Ce pot sa fac? E destul de enervant.

1 răspuns:
| ChristianJ a răspuns:

A fost o greseala/intarziere, suni la firma de unde ai comandat si anulezi comanda pe numele tau apoi comanzi din nou din alta parte!