| TheCrab a întrebat:

dupa parerea voastra...cat credeti ca o sa dureze moda DC si ELEMENT?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
O să mai dureze ceva, din moment ce skateboarding-ul, bmxing-ul şi skating-ul încă mai sunt în vogă. Chestiile de la DC şi Element sunt echivalente acestor persoane, şi deci stilul n-o să moară prea uşor.
Plus că nu trebuie să fii mare skater ca să ai nişte shoes din ăstia, deci.

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Nu e o moda.
cel putin eu n-o vad ca pe o moda.
e.un stil pe care-l adopti.
trebuie' sa-ti placa tie, indiferent daca "e la moda" sau nu.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

O s-a cam dureze, eu port 'shoes' de genul dinainte sa apara moda asta. Desi DC si ELEMENT nu mi se par cele mai tari firme, Osiris si Globe au modele mult mai slick si faine.