| RI1208 a întrebat:

Fac foarte multe achizitii online si am auzit recent de aplicatia bonusway. Ce parere aveti despre aceasta aplicatie? Este securizata sau as putea avea probleme de genul sa se retraga bani de pe card fara acordul meu? Cum functioneaza aceasta aplicatie?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Inainte de orice altceva, faci achizitii din afara sau din tara? Daca faci din afara, mai mult te-ar ajuta Revolut...

| RI1208 explică (pentru GabiDumitrescu):

Din țară

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RI1208):

Cam de pe ce site-uri cumperi de regula? La astea mai mari, inclusiv pcgarage sau altex/flanco, gasesti foarte des money back-uri in ING Bazar. Atita vreme cit nu ai nevoie de conversii valutare, ING e excelent.