| zzzupduck a întrebat:

In curand e ziua uneia dintre cele mai bune prietene ale mele si nu stiu ce sa ii fac cadou. Implineste 15 ani. M-am cam saturat sa fac doar cadouri gen bijuterii, "bibelouri"... Si avand in vedere ca e ultimul an petrecut impreuna vreau sa-i daruiesc ceva mai special [ P.S. ii voi darui o poza cu noi sigur, dar mai am nevoie si de altceva]. Ceva pana in 60 lei big grin Mersi

Răspuns Câştigător
| Annyșoara5 a răspuns:

Fa un filmulet cu tine in care sa ii vorbesti ei despre tot ceea ce simti pentru ea. Poti sa-i dai si un sfat, exemplu "Daca ai nevoie de ceva, daca te simti rau, daca esti plictisita sau suparata eu iti voi fi alaturi la bine si la rau! Cu multa, multa dragoste buna ta prietena Marri!

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Buna, poza, o felicitare, si un haina, pantof bluzita poseta etc, sau daca nu ceva facut de tine. Daca e prietena cu adevarat nu sa zica nimic.Bafta si distractie placuta.Aa da, si un La multi Ani din suflet.

| DaavidARHI a răspuns:

O husa de telefon personalizata...

| Maria_Costin_1997 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un tricou pe care sa scrie ''Best friends'' sau ceva asemanator.

| minnie98 a răspuns:

Poti sa personlizezi un tricou cu o poza cu voi doua