| Adinaaa76 a întrebat:

Merg la un botez in februarie, ce ziceti merge sa ma ibrac cu salopeta asta http://www.lafemme.ro/salopeta-mb621-ng-s?
Si ce saimi iau in picioare? stiu ca pantofii sunt ce.a mai buna alegere dar nu tiu e februarei deci e frig...ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Yllo a răspuns:

Hey Adina. Salopeta este draguta, doar ca pentru ea ar trebui sa ai bustul mai mare si sa ai o varsta decenta. Daca tot vrei sa o iei, ti-ar sta mai bine cu niste tocuri sau platforme. Negrul merge la orice laughing)

| Adinaaa76 explică (pentru Yllo):

Mersi pentru sfat! happy