| patrik986 a întrebat:

Nu ma pot decide ce laptop sa imi iau am gasit unul pe eMAG care chiar imi place ASUS X540SA-XX004D sau daca stiti voi unul mai bun dar sa fie sub 1000 de lei, dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Decat un dual core nu mai bine un i5 chiar daca-i second hand? Eu asa mi-am luat. Alt model dar second hand. https://www.abdcomputer.ro/......inch-5673/

4 răspunsuri:
| patrik986 explică (pentru Salontanul):

Mersii!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru patrik986):

Multumesc si eu!

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Vezi ca laptopul cu pricina e slabut si are ceva review-uri nu foarte incurajatoare. la banutii pe care ii ai, te sfatuiesc sa te orientezi catre ceva sh si iti pot recomanda pe cei de la Citgrup, care ofera la produsele lor garantie pe viata. sau in cel mai rauz caz 3 ani, care oricum e mai mult si decat ofera eMAG-ul. ii gasesti aici: http://bit.ly/2bu9w8p

| patrik986 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Am cumparat deja dar mersii totusi ca ai raspuns.