| DodyQkz a întrebat:

Peste o saptamana este ziua mamei mele. Face 39 de ani si as vrea sa-i cumpar un cadou frumos. Bugetul este de 75 lei.Ce ma sfatuiti sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| TheBesT91 a răspuns:

Depinde ce gusturi are. orienteaza-te pe ce crezi ca i-ar place..plus o felicitare si o floare!happy parerea meahee hee nu i le da personal pune-le peste noapte in camera ei cadoul felicitarea si floarea deasupra... cand se va trezi va avea "surpriza"hee hee

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

thinking
O floare in chiveci
Asta e cea mai buna alegere. happy

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

76 de lei.

| Addaa1998 a răspuns:

Depinde de gusturile ei
Poate un ceas de mana sau ceva ce o incanta de obicei
Ai putea la ora fixa la care s-a nascut sa ii dai cadoul (oricat ar fi deoarece atunci s-a nascut)surpriza mare
PS : si eu am facut asa

| Ozdogan a răspuns:

PAI...Un buchet de flori de sezon frumoase love struck.
Iar dimineata poti sa-i faci micul dejun la pat, pe o tava iar pe tava sa fie o felicitare pe care sa scrie:La Multi Ani pentru cea mai buna mamica puppy dog eyeslove struck Ar fi foarte frumos Bafta! :*

| Aleeeexandra a răspuns:

Poti sa-i cumperi un buchet de flori, o carte, si o bratara/lant/pereche de cercei/cana/felicitare/parfum. + mai poti sa-i pregatesti o prajitura sau mic dejun la pat, sigur se va bucura.

| WaraAl3x a răspuns:

Maicamea o facut tot 39 de ani la sfarsitul lui Iunie si eu i-am luat o orhidee si i-o placut foarte mult.

| Cocolina6 a răspuns:

Mamei mele i-a placut mult asta, doar vreo 20 de lei :)
http://www.bijuterii-personalizate.ro/89-chipul-tau-buchet-zambete.html