| Gabitsa_Gabii_1999 a întrebat:

Hei TPU, stiti unde pot gasi lampioane in Suceava? Adica in ce magazin. niste pareri?

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

In orasul meu gasesc lampioane la toate magazinele gen "38. De obicei se gasesc in astfel de magazine, magazine cu decoratii(cani bibelouri arta manuala etc), sau uneori in supermarketuri sau hipermarketuri, ori magazine de jucarii.

| Andrei277 a răspuns:

Vezi la mall sau asia shopping

| Geany_Geanina_1994 a răspuns:

Buna, nu sunt din Suceava, dar ele se gasesc la magazine mixte in geneal unde au si alimente dar si jucarii pentru copii, eventual in zone unde le poti si lansa.