| Dictus1278 a întrebat:

Unde pot gasi pandantive wicca? stiti din acelea in forma de pentagrama. Dau funda, multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Www.bestial.ro cu siguranta gasesti;) Funda?

| Dictus1278 explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Am gasit unul dar nu e wicca, e satanist.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare cum crezi ca te ajuta acea amuleta?

| Dictus1278 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma ajuta pe mine, doar ca vreau sa i-o fac cadou cuiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dictus1278):

Nu inteleg de ce o cumperi in loc sa o faci tu insuti, are mai multa valoare emotionala una clasica. Si ca sa vorbim in termenii de ocultism, unele chestii nu le vrei in preajma.

| notalesbian a răspuns:

Doamne feri, copile, cum sa umbli cu asa ceva, du-te mai bine si roaga-te la bunuh d-zeu, k numai el te poate ajuta. amihn

| Dictus1278 explică (pentru notalesbian):

Ca sa stii si tu wicca venereaza natura, nu are treaba cu satanismul...Si deja ma rog la Dumnezeu, o sa ma rog si pentru tine sa iti dea minte sa scrii "korekt. happy