| LucaAdina a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste site-uri sigure, cu ghete de calitate si preturi ok. Mereu am avut o problema cu ghetele, mi se dezlipeste mereu talpa la elelaughing.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de pe eMAG - au tălpile lipite bine

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Emag, epantofi, comodo.ro.
Dar nu distribuitorul e de vina ca ti se dezlipeste talpa.

| andreimpwr a răspuns:

Dacă vrei ceva calitativ, poți cauta pe footshop, prețul este cam mare.dar calitatea este superioară fata de multe alte site-uri

| renaene95 a răspuns:

Eu unul recomand https://sizeer.ro Acum cateva zile am comandat sneaker Nike Air Max. Prima data cand am vazut pretul nu eram asa sigur, dar apoi cand a ajuns am vazut ca e de calitate și nu se scamoseaza cand o port. Sincer eu sunt multumit.