| pisiiiiii a întrebat:

Heii, am nevoie de un colier cu bff pentru cea mai buna prietena, dar sa fie din argint. Aveti idee de unde pot comanda si sa vina in maxim o saptamana sau vreun magazin din cluj de unde pot lua?
Sa fie din argint!

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Du-te repede la o bijuterie renumita de acolo si spune-i ce vrei. Sigur iti va face. Colier cu bff nu am vazut niciodata de argint din tinichea exista. Du-te si ti-l faci la comanda. Sau poti sa ei un lant cu pandantiv cu numele tau si al ei sau cu initialele voastre

| pisiiiiii explică (pentru Ruxandra15):

Da...m-am gandit sa merg la o bijuterie...dar pe mine ma intereseaza un loc anume ca nu stiu nici una