| InYourDreams a întrebat:

Heii! As vrea sa imi cumpar de ziua mea un smartphone (mai ieftin ) si nu stiu care e mai bun dintre Vodafone Smart II si Samsung Galaxy Gio. Care dintre acestea este mai bun la navigat pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy gio cu siguranta am si eu unu

4 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Samsung e cea mai buna alegere. Samsung e nr 1 in materie de smartphone. Recomand sa cumperi de aici daca vrei sa cumperi la liber: http://bit.ly/MXi0FJ
Toate cele bune!

| dianna92 a răspuns:

Eu am Galaxy Gio de mai bine de 4 luni si sunt foarte multumita de el. Am router wireless acasa asa ca netul merge fara probleme. Insa cand sunt in oras, il folosesc pe cel de la Orange si nici la ala nu am intampinat nici un fel de probleme. Camera scoate poze foarte bune, nici nu zici ca e de 3 mp. Eu ti-l recomand cu cea mai mare caldura, are tot ce doresti. Eu il folosesc pentru internet si pentru a citi carti si se descurca de minune.

| andreiutza2451 a răspuns:

Eu am Gio de 7 luni si sunt foarte multumita de el, este foarte bun telefonul merge forte bine si este rezistent (mai ales la cazaturi laughing )

| mileykristen a răspuns:

Cred ca cel mai bun este Samsung galaxy gio. dar am inpresia ca trebuie sa iti instalezi netul inainte de acest lucru. succes happy