| AnneMarii20022 a întrebat:

Heii...
As vrea sa-mi cumpăr un tricou cu imprimeu,, NASA" si problema este ca nu gasesc decat in H&M si nu prea ma atrag cine stie ce. Daca mai stiti vreun site, va rog sa ma ajutati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Irimia_Andrei_1997_ashK a răspuns:

Sau te poti duce sa ti-l faci singura in Hipermarket... de exemplu Cora, Carrefour.

1 răspuns:
| TFlorentina8050 a răspuns:

Https://www.stargift.ro/cadouri/tricou-personalizat-hashtag.html De aici iti poti comanda un tricou pe care sa scrii tu ce vrei pe el! :)