| Ellaa98 a întrebat:

Heii! Stiti acele ceasuri din silicon. dar mai micute unde ceasul nu este electronic?[ Sunt diferite culori ]. As vrea si eu un ceas ca acela, dar nu stiu de unde se poate cumpara si cat costa. Aveti idee? [ nu vreau sa cumpar online ]. Stau in Bucuresti happy. Dau funda!

2 răspunsuri:
| BAliinuShaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Cauta in centrele comerciale sigur ai sa gasesti :) Eu stiu ca in strainatate costa in ju de 70 de euro :p Bine poate in Romania ar fi mai ieftine de 300 de lei :p

| Maria_3275 a răspuns:

Eu mi-am luat de pe site de reduceri zilnice. Au frecvent astfel de oferte. Poate linkul asta te ajuta: https://123reduceri.ro/......in-silicon Daca nu incearca peste cateva zile ca am mai vazut de cand mi-am luat eu.