| Amphetamina a întrebat:

Heii TPU. Am si eu o intrebare. De unde pot achizitiona o sapca de rapper? Sunt din Iasi, si nu stiu pe unde se gasesc, prin Palas, prin Mall thinking Multumesc happy

5 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Pe acest site http://www.adicenter.eu vei gasi cateva cataloage care contin si vreo cateva zeci de modele de sepci.

| Amphetamina explică (pentru iasicumpara):

Imi lasi te rog link-ul cu modelele de sepci?! Desi am cautat cam vreo ora nu am gasit laughing

| iasicumpara a răspuns (pentru Amphetamina):

Poti merge la punctul de lucru din Targusor Copou si vei afla toate informatiile necesare. Sepcile sunt in cataloagele de la sectiunea obiecte promotionale

| Amphetamina explică (pentru iasicumpara):

Aha, pai sunt mai multe sectiuni la " obiecte promotionale " oricum multumesc happy

| VintagePink a răspuns:

Şepci din acelea cu cozorocul drept? Le găseşti în Carrefour câteva modele şi sunt pe la 30 de lei. Fundă? big grin