| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Sunt o fană Harry Potter. Știți cumva dacă se vând în România obiecte cu Harry Potter (în special, acel lănțisor cu semnul Talismanelor Morții)? Dau fundă. big grin

3 răspunsuri:
| Anonimaams a răspuns:

Gasesti aici -->http://www.aliexpress.com/......73094.html doar ca dureaza cam 2 lunii sa iti vina...

| Vlady_7622 a răspuns:

Si eu am cautat de am ametit obiecte din harry potter iar lantisorul cu talismanele mortii era o prioritate dar din pacate nu am gasit nimic in Romania...:'( a trebuit sa imi cumpar din strainatate de la noble collection ..costa ceva dar eu cred ca merita pentru fani si ca sa numai spun ca sunt de calitate (am fost foarte multumita de produse)happy sau nu stiu poti sa cauti pe site-urile warner bros..adica poti sa iti comanzi pe net (eu le-am luat de pe un site german elbenwald dar nu mai conteaza sunt o groaza de alternative)dar in Romania din pacate nu exista

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Vlady_7622):

Off. Mersi pentru site-uri. big grin