| Piitica a întrebat:

Heii :* vreau sa devin reprezentant Avon ce avantaje si dezavantaje as avea? dau

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| supermamici a răspuns:

Nu stiu daca mai este vorba de avantaje cat timp produsele avon le gasesti acum online si la eMAG: http://bit.ly/cosmetice-avon

| user5493 a răspuns:

Avantaje:stii produsele Avon, stii totul despre ele, te platesc.
dezavantaje:trebuie sa-ti planifici timpul, pentru a putea lucra ca reprezentant.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Andreeax3x3 a răspuns:

Ar fi mult mai usor sa.ti dau un raspuns ca sa.ti fiu de ajutor, ai avantajul acele reduceri, si dezavantajul ca ar trebui sa stai cu telefonul dupa tine mereu, din cate stiu euwinking

| Deiutsa569 a răspuns:

Păi avantaje : primești cadouri. Dezavantaje : trebuie să ai comenzi mari pentru a primii cadouri...