| Heidi a întrebat:

Heii! Vruiam sa va intreb ce marime este mai mica decat M la blugi?

Mi-am cumparat azi o pereche de blugi si sunt marimea M si acum am observat eu ca totusi sunt cam mari si imi trebuie o marime mai mica. dar doar una mai mica ca dupa ar fi prea mici. Deci ce marime este inaintea lui M?

Răspuns Câştigător
| ladyinblack_5019 a răspuns:

Marimile de blugi sunt in ordine crescatoare astfel:XS,S,M,L,XL, XXL, XXXL deci cea mai mica este XS iar apoi in ordine crescatoare

3 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Marimea s

| Claudiu2011 a răspuns:

Marimea S este mai mik