| HellGirl0 a întrebat:

Heiiii, TPU! happy.
Am cautat pe net mai multe tricouri cu meme-uri, in special cu "Me gusta!". Dar tot ce gasesc sunt niste tricouri cu fata meme-ului "me gusta". Stiti unde as putea gasi un tricou cu fata meme-ului + scrisul "Me gusta!" [oriunde, si pe fata si pe spate]? happy.
Fundita! puppy dog eyes. [Sau daca ma puteti ajuta cu cateva site-uri cu tricouri personalizate si mesaje amuzante on the phone.

2 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Păi... Nu ştiu unde se pot găsi astfel de tricouri. Ai putea să contactezi o firmă care face haine, sau o imprimerie de textile. Aşa ai putea să ai imprimat ce vrei tu.

| Brasoveanu_Andrei_1988 a răspuns:

Uite aici puteti gasi un site dedicat meme-urilor:
www.megustashop.ro
Si este si concurs saptamana asta!
Mai ieftin nu gasiti nicaieri!