| Tssssssss a întrebat:

Hello! Aș vrea să cumpăr un casetofon mic, portabil și am găsit ceva pe eMag dar recenziile nu erau favorabile deloc. Vreau și niște casete cu muzică mai veche, cum ar fi Michael Bolton, Chris Rea, The Scorpions etc, dar nu știu unde să găsesc. Mă gândesc că e imposibil să nu fie oameni care inca mai au și nubah ce face cu ele. Daca m-ar putea ajuta cineva cu niste informații, as aprecia enorm. Daca vă întrebați de ce, când e atat de simplu acum cu YouTube, e pentru că eu prefer lucrurile mai retro decât toată tehnologia asta. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx gasesti casete si casetofoane walkmanuri la preturi bune.

| mihai69 a răspuns:

Nu pe eMag trebuie să cauți, ci pe Okazii (sau eventual OLX, dar aici NU ai nicio istorie a celor care vând și din cauza asta se cam dau multe țepe). Oricum, SH să cumperi doar cu preluare personală și probă înainte de a achita prețul cerut.