| Mademoiselle18 a întrebat:

Hello >:D <
As vrea sa-mi cumpar neaparat un/o tricou/hanorac/bluza/maieu in genul asta: http://weheartit.com/entry/66726963/explore!
Imi puteti spune, va rog, unde pot sa gasesc? :d
Nu am vazut pe nicaieri si mi-ar placea tare mult sa-mi iau.
Multumesc anticipat :* [fundita pentru cel mai folositor raspuns :) ]

6 răspunsuri:
| andagoth_9923 a răspuns:

Eu am vazut ceva de genul ata, doar ca era tricou, la H&M si era 40 lei happy

| Matt24 a răspuns:

Cauta in magazine Terranova sau calliope

| Zoey112 a răspuns:

Stradivarius (de aici mi-am luat eu un trcou asemanator )
new yorker
asta in Timisoara (mall)

| marktheshark a răspuns:

H&M uitate pe siteul lor

| Mademoiselle18 explică:

Multumesc tuturor :* O sa vad unde gasesc si in functie de asta o sa acord fundita happy

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăăă! Este clar că trebuie să dai o fugă pe la mall! :-)). Am şi eu cu un şoricel puppy dog eyes Eu l-am luat acum 2 luni de la Terranova, dar poti încerca şi la Fox ( bărbaţi )! O seară plăcută!