| Ilovemusic1234 a întrebat:

Hello,dragilor! Acum mi-am amintit de acele inele care era la moda odata (banuiesc ca si acum) care isi schimba culoarea in functie de starea de spirit.Imi puteti sugera niste site-uri de unde as putea sa imi procur un inel de acest fel? Multumesc mult! :* happy

5 răspunsuri:
| HyperX a răspuns:

E fake...de unde sa știe un inel ca tu ești nervos/nervoasă

| Oana_Onutza_1999 a răspuns (pentru HyperX):

Nu este fake, si eu am unul si chiar se schimba culoarea dupa stare

| Ilovemusic1234 explică (pentru HyperX):

Eh,vorba vine laughing am zis asa sa stie lumea despre ce e vorba laughing
Nici eu nu cred, dar inelele alea sunt foarte dragute happy

| SciGeek24 a răspuns:

Culoarea unui astfel de inel se schimbă în funcție de temperetură. Dacă îl vei pune sub jetul de apă caldă va deveni roșu din câte îmi amintesc. Oricum, nu le recomand deoarece la majoritatea partea metalică este din cupru și îți va înverzi degetul. În destul de puțin timp își va schimba culoarea și acel cupru ( în contact cu umezeala) și va arăta ca naiba laughing