| ImpossibleDream a întrebat:

Hello people!
Am mare nevoie urgenta de voi!
In cateva zile va trebui sa merg la o nunta. Cum eu nu sunt in tara, voi avea maxim 3 zile la dispozitie sa-mi gasesc rochiile perfecte ( de zi si de seara ).
Asadar, ajutati-ma cu ceva shopuri de rochii in Bucuresti sau Constanta(nu alte zone)! NU ONLINE! Va rog, as dori sa merg direct la tinta. ???? Nu am timp de pierdut.
Cu cat mai multe sugerari cu atat mai bine.
PS. : Magazinele sa aiba rochii pentru toate marimile./La pret nu prea scumpe..gen 4000RON...nu. Ceva pana in 1500RON..maxim.
Dau funditaaaa!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Np, si daca te duci la city, verifica si pavilionu ala de pe cealalta parte a lacului, daca imi aduc bine aminte, e pe la pescarie? nu stiu daca e deschis sau nu.
Ala cu cupola aia argintie asa. N-am mai fost demult acasa, ori e la pescarie, ori pe langa outletu nike.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti incerca la doraly mall in ct, nu e mare lucru dar sunt cateva magazine cu haine faine pentru nunta, si pentru baieti si pentru fete.
Daca nu, la city parca. La cate magazine sunt, gasesti acolo sigur.
Doar ca iti trebuie un buget mai mare pentru city, desi aceleasi rochii le gasesti si la doraly.

| ImpossibleDream explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, Cătă!
De Doraly stiu, este deja pe listă!? Mulțumesc!

| ImpossibleDream explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc????

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImpossibleDream):

Np, si daca te duci la city, verifica si pavilionu ala de pe cealalta parte a lacului, daca imi aduc bine aminte, e pe la pescarie? nu stiu daca e deschis sau nu.
Ala cu cupola aia argintie asa. N-am mai fost demult acasa, ori e la pescarie, ori pe langa outletu nike.