| Razvan_Andi_1996 a întrebat:

Hello there, vreau si eu o geaca de iarna foarte groasa si in acelasi timp sa nu fie asa umflata pe mine, sa fie subtire si calduroasa, vreau sa stau in tricou sau macar in bluza cu maneca lunga si in geaca si sa-mi fie cald,
ma puteti ajuta pls?big grin nu cont pret firma culoare big grin

8 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

"Foarte groasa" si "subtire" sunt notiuni incompatibile. Succes!

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru LucianStroe):

El vrea geaca minunata ce incalca legiile ratiunii, este subtire dar groasa! MINDFUCK

| LucianStroe a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Pai asta am zis si eu, nu mie trebuia sa-mi explici asta ci lui.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru LucianStroe):

Nu am scris sa iti explic ci in spirit de gluma happy

| danutz9100 a răspuns:

Uite aici, ieftine si de calitate: http://www.minipret.eu/geci/