| Andreiiliescu89 a întrebat:

Hello TPU big grin
Vine ziua prietenei mele si m-am hotarat sa ii cumpar un rucsac. Pana acum am reusit sa gasesc un site de pe care sa ii cumpar, m-am hotarat la Zevo.ro insa nu stiu exact daca se va respecta termenul de livrare. A mai comandat cineva de la ei? In poze arata foarte bine si ma tenteaza sa ii cumpar insa mi-e teama ca nu vor ajunge in timp util.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai cat mai e pana la ziua ei? In 3-4 zile de obicei ajunge comanda daca e data prin curier. Eventual le poti scrie cand dai comanda ca vrei sa vina cat mai repede.Si daca chiar nu vine, ii duci un buchet ceva de flori in prima zi rucsacul cand vine.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

De ce nu puteti sa lasati un mesaj acolo jos, la coltul de dreapta? Sa puteti sa reusiti sa vorbiti cu cineva ca sa va consulta si sa va ajute!

| Andreiiliescu89 explică (pentru untu):

Prefer sa intreb oamenii care au avut experiente cu firma ca sa aflu ce se intampla in practica, nu in teorie happy Mersi de sfat, oricum!