| Babygirl90 a întrebat:

Hello TPU! Stie cineva ceva site sau ceva unde as putea gasi echipamente ski sau costume groase, ieftine, second hand? Mi-ar trebui de dame la 1, 74 si 65 kg si de barbati 1, 85 si 85 kg(in caz ca are cineva de vanzare)... Dau fundahappy

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Le gasesti si la baza partiei poti sa le negociezi

| SarcasmBoy a răspuns:

Cauta pe google exact ce ai intrebat aici, e imposibil sa nu gasesti cateva siteuri pentru echipament.

| Agnieszka a răspuns:

Depinde in ce oras esti. Eu cunosc un magazin second din Sibiu cu imbracaminte de ski la calitate extraordinara.

Răspuns utilizator avertizat