| lilith16 a întrebat:

Helloooooo, deci pe 1 aprilie am dat comandă de un hanorac (pentru fete desigur) de pe h&m. Comanda inca nu a venit, cand ma uit pe site imi zice ca coletul este inca in tranzit. Ar trebui sa ma îngrijorez ca inca nu a venit? Cat timp va mai sta in tranzit? Am un coleg care şi-a comandat un tricou tot h&m si la fel ii zice ca e in tranzit. El l-a comandat sâmbătă pe 31. Oare va veni azi?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Dacă vine prin Cargus nu mă mir. Cargus e o firma de curierat care nu livrează la timp comenzile. Mie mi-a venit produsul comandat după o săptămână și asta după multe telefoane și insistente. Acum fiind perioada sărbătorilor poate dura și mai mult. Azi nu cred că va veni pentru că e Vinerea mare și mulți au liber.

| lilith16 explică (pentru Lioana):

Am primit un mail de la ei si a zis ca va veni marţi între orele 09:00-17:00, oricum mulţumesc pentru părere

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu pentru ca va veni dupa Paste sigur, are probleme din cauzqa ca sunt foarte aglomerati curierii.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Au crezut ca e farsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se lucrează până Marți, răbdare.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Este totul bine, nu te ingrijora. Verifica-ti e-mail-ul. Acolo vei fii informată când ajunge în depozitul cargus si de asemenea vei putea vizualiza statusul coletului prin intermediul awb-ului.