| PurpleJuliette a întrebat:

Hey! Am o problema grava. Cu 2 saptamani in urma am comandat ceva pe un site de pe Facebook. Pretul era unul la reducere si am cazut in capcana. Cica era un site din Franta. Era dubios pentru ca nu aveau optiunea sa-ti faci cont si nu erau multe detalii despre ei nici despre timp de asteptare al pachetului. Le-am trimis doua mesaje si nu am primit niciun email si nu am pot accesa adresa pentru ca a fost stearsa. Se mai poate face ceva sau am pierdut niste bani? Rog seriozitate.

1 răspuns:
| 1918 a răspuns:

Hei
Nu mai ai ce sa faci
De acum incolo sa comanzi numai de la site-urile de incredere.