| anonim_4396 a întrebat:

Hey big hug
As vrea sa imi cumpar un aparat foto la un buget mai redus si am gasit olympus. Voi ce parere aveti de aparatele foto digitale olympus? Dati-mi exemple de alte aparate daca olympus nu e bun.
PS: [Dau funda!] Multumesc Anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| tisha_5867 a răspuns:

Buna :)
Uite niste ponturi pentru Olympus (cu toate ca nu prea iti recomnad, la fel cum zic si fetele.) http://tinyurl.com/2cxgzxz
Uite eu personal am Nikon COOLPIX L22, cred ca e a 3-a din lista asta. E foarte faina, si am luat si cadou la ea. http://tinyurl.com/22r3pu9
Parerea mea e ca mai bun e un Nikon sau Canon decat un Olympus.

2 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

Daca nu ai un buget pentru un aparat performant, iti poti cumpara unul la mana a doua. eu am un cannon f tare, am dat 4 mil pe el si 1 mil pe obiectiv... a fost super oferta, cineva avea nevoie de bani si pot spune ca merge perfect happy

| poiuiyhvb a răspuns:

Eu am auzit ca nu sunt prea bune.thinking
adica, nj.am citit pe net ca se blocheaza atunci cand faci poza laughing))))))

eu am Fujifilm, si sunt multumita de el.cred ca il am de 4 ani rolling on the floor)) si nici pana acum nu s-a stricat tongue
si nici nu costa multtongue