| AntoniaAndreeaS2014 a întrebat:

Hey fetelor! (această întrebare este pentru fete, în special, dar dacă băieții au ceva de spus, pot să spună ). Deci, peste câteva luni merg la o nuntă și nu știu ce fel de rochie și pantofi / balerini să port. Am 13 ani, deci dacă m-ați putea ajuta cu o părere, un link de pe un anume site, v-aș fi foarte recunoscătoare. Mulțumesc anticipat. kiss happy Dau fundă.

3 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Am vazut cateva modele bune pe http://www.buzzmag.ro/rochii-club-de-seara-la-moda-2015/ si ieftine, vezi care ti se potriveste.

| CoolAlice a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa porti balerini, pentru ca sunt comozi si nu deformeaza piciorul, cum fac tocurile purtate prea devreme. Parerea mea e ca ai face senzatie cu niste balerini rosii, iar rochia sa fie neagra cu putin rosu. Cel putin, asa imi imaginez eu :)

Uite niste modele de balerini rosii ieftini (ca nu merita sa dai o groaza de bani pentru asta): http://tendinte2014.blogspot.ro/2015/02/balerini-rosii-ieftini.html

| DarkChocolate94 a răspuns:

Hey! Si eu am fost la o nunta recent, si tot nu știam ce sa aleg. M-am plimbat prin magazine, si pana la urma mi-am cumpărat o fusta, o bluza si un sacou de la new yorker si s-a rezolvat! :*