| ViViDfan a întrebat:

Heyhappy[funda]
as vrea sa imi spuneti si mie niste magazine de unde se pot cumpara tot felul de haine(stil rock, gothik)si accesorii(bratari, inele, ceva cu cranii in orice cazbig grin)dar care sa fie in bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Christinne8 a răspuns:

Daca stii sa ajungi in Idm. Acolo o sa gasesti 2 magazine numai cu chestii de genu asta love struck

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu un site de comert on line http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 din care pate poti sa-ti alegi ceva stil rock.

| Black_Cherry a răspuns:

La New Yorker gasesti accesorii si cateodata haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva esti stil emo? Ca nu mai astia stil emo au crani si din astea