| AdrienWH a întrebat:

Hey. imi poate spune si mie cineva cum sta treaba cu QuickMobile? As vrea sa cumpar un Galaxy A7 si imi e cam teama sa nu fie un fake... Voi ati comandat dupa QuickMobile? Astept pareri

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Acela e primul site de profil aparut la noi. Sunt buni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"DUPA QuickMobile" nu cred ca a comandat nimeni. DE PE QuickMobile probabil ca au cumparat multi. Nu vand falsuri insa am auzit destule povesti legate de garantii pe care le ofera

| mihaileu3 a răspuns:

Eu as zice sa te uiti si pe pc garage, au preturi destul de bune si acum, reduceri si uite un cod de reducere, 3ULG7JHX cu reducere de pret la orice produs de la PC Garage