| Adelyna06 a întrebat:

Hey! Imi puteti sugera un spray de autoaparare bun?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Am ales sa iti dau acest link pentru ca are doua sprayuri la un pret decent :

https://www.emag.ro/......D0H02RBBM/

| Adelyna06 explică (pentru Celcestietot):

Hahaha
Ce gluma buna
Am uitat sa rad

| Celcestietot a răspuns (pentru Adelyna06):

Eu nu am uitat laughing!

Hai că glumeam și eu;-))!

| Salontanul a răspuns (pentru Celcestietot):

Si totusi! Un prieten al meu s-a aparat cu un spray after shave. Folosit cand trebuie este la fel de eficient ca unul de autoaparare.

| Celcestietot a răspuns (pentru Salontanul):

Interesant! Asta inseamna cu nu mai avem nevoie de vreun spray de autoapararewinking.

| Salontanul a răspuns (pentru Celcestietot):

Aplicat in ochi provoaca orbirea temporara a adversarului. CElalalt este mai bun ca ataca si caile nazale. Spray-ul after shave nu ataca caile nazale.

| Celcestietot a răspuns (pentru Salontanul):

Bine spus. Oricum, orice este bun pentru un om care iti doreste raul happy.

| CrisssCristina19 a răspuns (pentru Celcestietot):

Alea sunt sparay-uri chinezesti chiar dac pe ele scrie Made in Germany. Spray-uri originale germane gasesti aici : https://www.atlantic-shop.ro/sprayuri-paralizante,6.html
Made in Germany si scrie pe ele si firma producatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ți trebuie ție spray? Mai bine un electroșoc...