| FroddoLikesBlood a întrebat:

Hey.Mi-am comandat de la Vodafone un telefon si mi s-a spus ca de obicei curierul vine dupa 2-3 zile dar cum eu sunt din Bucuresti mi s-a spus ca va veni ma repede.Ieri mi-am comandat telefonul si voi ce credeti ca va veni astazi? Adica cine a comandat telefonul si are o situatie similara cu a mea sa-mi spuna cand i-a venit telefonul.Multumesc mult. happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Maine sau poimaine ajunge - variaza firma de curierat cum se misca.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Va veni.Dar maine.Nu azi.

| Sedan97 a răspuns:

Daca azi nu, maine sigur happy