| TheVampireDiari3s a întrebat:

Hey happy Sa zicem ca pun un anunt pe tocmai.ro sau pe oricare alt site ca vand diverse articole vestimentare, daca cineva vrea sa cumpere cum se procedeaza cu transportul si cu plata acestuia?

Sfaturi din experienta proprie big grin
Funda :*

1 răspuns:
| Butnaru_Cristi_1997 a răspuns:

Pe tocmai este treaba aia cu LIVRARE CU VERIFICARE. Daca trimiti produs/ul/ele clientul le poate sa se uite ele si daca ai convine da banii curieratului si trebuie sa tii ridici de la sediul firmei (fan curier in cazul tocmai)din localitate.