| Victor195 a întrebat:

Hey! Salut! Ieri am facut comanda pe okazii de niste adidasi si tot ieri am fost sunat de catre vanzator ca astazi depune coletul la posta si in maxim 3 zile lucratoare soseste. Stie careva de unde pot sti cand coletul trebuie sa il ridic de la posta? Imi vine ceva in cutia postal sau trebuie sa verific eu (adica sa trec pe la posta cu buletinul ) Ajutati-ma! Va ROG! FUNDA

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu astepti avizul de la postat ca poate ramai fara pachet (eu am patit-o). Mergi peste 3 zile la posta de care aparti sau suna si intreaba daca au colet pentru tine.

| ellutza a răspuns:

Poti merge la posta inainte de inchidere sa intrebi daca ai un colet. Poate ajunge miercuri, dar postasulabia joi suce avizele. Deci poti verifica si la posta.

| VivianneMnt a răspuns:

Iti vine un aviz acasa, cu care te duci la posta si pe baza lui si a buletinului iti da coletul

| BoogieqTp a răspuns:

Coletul vine la posta nu vine acasa. trebuie sa te duci pe la posta sa vezi daca a ajuns sau nu