| IonelaElla14 a întrebat:

Hey! Stie cineva un site sau un magazin din Constanta unde pot cumpara lucruri cu The Vampire Diaries ( JUrnalele Vampirilor)?
Daca stiti un site dati-mil. Daca este un magazin spuneti-mi-l si dati-mi si site-ul lui. Si la magazin spuneti-mi si unde vine daca stiti.

Multumesc mult! Dau funda! happy happy happy

2 răspunsuri:
| Teo08 a răspuns:

Buna! Mai vrei sa cumperi? Daca vrei am inel ca al lui damon si colier la fel, colier cu verbina si colier ca al lui katherine.Sa ma anunti daca vrei.