| AndraAlee a întrebat:

Hey! Sunt in clasa 6. Azi e ziua unei colege de clasa. Ce credeti ca ar trebui sa-i fac cadou?

9 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

EU cand eRam in a 6-a sau a 7-a thinking i'Am luAt unei coLege o eSaRfa siMpla pe care am deSenat emoTicoane, si un hAnorAc gRi cu roz smugaKm depiNde si de stiLu' ei.
_________________________________
1)ii poti luA o cArticica de'aia mica cu mAchiajn si uN trIcou cu un deSen.
2)un plUsh' simpAtik si niSte jambieri
3)poti sa ii iEi niste dulCiuri si un mAieu/sau uN jErseu.
4)niste baNi sa iShi cumpEre ceva dRAgutz pe plaCul ei, si o trUSa de maChiaj(un rImel, un gLos si un crEion)
5)poti sa ii iEi o cuRea drAgutza si un lAntz sau medAlion.
______________________________
poti incErca si ce i'aM dA eu, pentru ca i'A plkt ft multsmugla multzI ani:X
________________________
... traficant innascut...

| Rush a răspuns:

Ceva de imbracat daca sti ce ii place cum ar fi un tricou sau o palarie, sau orice altceva, tu sti ce ii place

| Dumnezău a răspuns:

Un vibrator fantastic cu trei viteze. :X :X :X

| ComputerGeek a răspuns:

O funda? laughing Glumesc, pai nu stiu...Depinde cum este caracterul ei, daca sunteti prietene bune ii poti lua un usrsulet care sa spuna:''I love you!'' si o ciocolata laughing

| ღdeeღ a răspuns:

Pai...cumpara-i ceva de care stii ca are nevoie. sigur se va bucura. si ziua unei prietene de ale mele a fost...si stiam ca are nevoie de un parfum nou. asa ca i-am luat si a fost foarte fericita. incearca si tu!winking

| Jepatul a răspuns:

Salut sunt de odata cu tine.
Eu cred ca o rochie sau niste pantaloni frumosi foc ar merge si pe langa acelea o ciocolata sau un suc si 2-3 portocale!
Funda?

| Ralukutza2000 a răspuns:

Ii poti lua un ruj,un gloss de buze sau un rimel... daca se machiaza ceva machiaje sau chiar o rochita frumoasa sau o bluzita,poti si o bratarica finuta de argint sau nu neaparat,o pereche de cercei, un breloc, un parfum, alege si tu ceva din astea

| DeeeaNicoo1299 a răspuns:

Pai si eu sunt in clasa a 6 si cred ca ar trebui sa ii cumperi un parfum

| DeeeaNicoo1299 a răspuns:

Pai si eu sunt in clasa a 6 si cred ca ar trebui sa ii dai un parfum