| BB123 a întrebat:

:0
As dori sa imi cumpar un telefon nou si nu prea stiu pe care sa il aleg si as aprecia foarte mult parerile voastre.
Am de ales intre: Iphon 6, Samsung Galaxy S6, si HTC One M9.
Voi ce imi recomandati?

8 răspunsuri:
| JockerStoica a răspuns:

Eu îți recomand iphone 5s Pentru că nu e mare diferență între el și iphone 6.
Îi faci upgrade la IOS 8 și gata e perfect.
Și mie îmi place foarte mult cum arată iphone 5s este foarte bine făcut, finisat arată impecabil în schimb iphone 6 mie nu îmi place cum arată absolut deloc!
Și credemă că dețin 5s de un an și ceva și nu am avut deloc probleme cu el ( trebuie să ști să ai grijă de el)
Cu toate astea eu îți recomand cu încredere 5s Gold pentru că arată într-un mare fel.
Salut.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Iti recomand HTC ONE M9! Este rezistent, arata super bine, e facut din materiale premium, are Android 5.1 si va primi 100% update la Android 6.Are camera buna, procesor octa-core, 3GB RAM si memorie interna de 32GB.

| RainbowDash a răspuns:

Iphone 6.
1.E finut,
2.rezistent(doar eu stiu cate cazaturi a luat al meu)
2.arata bine
3.E special (nu toata lumea are) si te simti... Smecher cu el B)
Sper ca te-am ajutatwinking

| BB123 explică (pentru RainbowDash):

Dar despre Samsung s6 si HTC One M9 ce parere ai? eu sincer ma orientasem spre HTC One M9 insa vad ca toata lumea merge cu Iphonelaughing

| RainbowDash a răspuns (pentru BB123):

Nu am experimentat eu insumi Samsung Galaxy, insa, cea mai buna prietena are... Nu zic ca nu e bun! Insa are ceva diferit...Meniul,aplicatiile..etc..etc. Arata diferit de cele de la Apple.
Despre HTC nu stiu ce sa zic... Nu am avut dar, am auzit ca este rezistent. Depinde de preferinte happy

| BelaLugosi a răspuns:

Te salut. Iti recomand cu caldut iph 6. Nu merita sa-l cumperi inainte..pentru ca abia aparuse si era prea scump.dar acum are 570 ron reducere :)) Asa ca, go for it. Iti las link pentru el http://bit.ly/1yHppU1

| AnnaRise a răspuns:

Eu ți-as recomanda un Samsung galaxy s6, e mai rezistent. Poate ca iphone 6 arată mai bine dar nu e cine știe ce de el.Îți spun eu ca are și o prietena de-a mea și când L-am vazut de aproape nu prea M-a încântat și pe deasupra costa și foarte mult și până la urmă e doar un telefon care o sa se strice intr-o zi și vei realiza ca ai aruncat banii pe fereastră. faci Cum vrei ca doar sunt banii tai și decizia Îți aparține dar eu ți-as recomanda un telefon mai ieftin, eu am un Samsung galaxy express 2 și sunt foarte mulțumită de el, e performant, e mare și a costat doar 2 milioane ca L-am luat la abonament

| BoldanAlina a răspuns:

Iti recomant Samsung galaxy S6 pentru ca e rezistet, destep, rapid....si mai are multe calitati!