| Miky0987 a întrebat:

a comandat cineva de pe site-ul bogas? Corespund marimile? Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCr a răspuns:

Buna, Miky! Din ce am auzit de la alte prietene ce au comandat, marimile nu corespund, iar politica de retur este aproape inexistenta. Nu ti-as recomanda, sincera sa fiu. Daca totusi iti doresti foarte mult un produs, cere-le informatii despre dimensiunile in cm ale respectivelor haine.

1 răspuns:
| Miky0987 explică:

Multumesc pentru raspuns. Aveam nevoie de un semn, ca sa spun asa. Mi s-a intamplat de cateva ori sa comand de pe unele site-uri si marimea XS sa fie de fapt un S/M. Mereu zic ca ma potolesc asa ca mai bine stau linistita. Nu vreau sa ma trezesc iar cu haine mari in sifonier si bani aruncati aiurea.