| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU
Am comandat o chestie de pe eBay (un mod pentru vapat) eu am la ușă posta micuța, și am înțeles că dacă nu încape nu îl lasă, și cred ca asta sa și întâmplat, eu mă aflu în uk, știți ce ar trebui sa fac sa îl recuperez? Având în vedere ca banii mi au fost trași din cont pentru el
Mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de ce metoda de transport ai ales, de exemplu in Romania primesti un mandat in cutia postala sa iti ridici coletul, posibil si in uk sa se intample acelasi lucru daca ai ales serviciul postal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai sa primesti niciodata colete in cutia de posta. ai sa primesti un aviz care te anunta ca trebuie sa te prezinti la posta sa ridici coletul... dar avizul ala vine cand si daca are postasul chef